VATANDAŞLAR ‘MOBİL HİZMETİ’ ÇOK SEVDİ

Edirne Ajans Gazetesi ve Radyo Su İmtiyaz Sahibi Nilay Engin, Şirket Müdürü Necmi Engin ve Genel Koordinatör Koray Ustabaşı, Edirne Valiliği Edirne Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Meltem Bal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

  Modern teknoloji ile donatılan ve yenilenen fiziki binasında, vatandaşlara sorunsuz ve kesintisiz hizmet vermenin mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını dile getiren Edirne Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Meltem Bal, Edirne Ajans ve Radyo Su Ailesi’ne ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

“Mobil hizmet ile vatandaşlarımızın evlerine gidiyoruz”

 İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Meltem Bal, Edirne Valiliği’nin koordinasyonunda yürüttükleri mobil hizmet kapsamında, mahallelerde ve köylerde yaşayan yaşlı, engelli ve bir sebepten dolayı kuruma gelemeyen tüm vatandaşlara, ikamet ettikleri adreslerinde sağladıkları mobil hizmet ile tüm nüfus ve vatandaşlık hizmetlerinin tamamına erişimini sağladıklarını belirtti.

“Çalışmalarımız kararlılık ve özveri ile devam edecek”

 Söz konusu mobil hizmet çalışmaları kapsamında, huzur evleri başta olmak üzere kuruma gelemeyen ya da gelmekte güçlük yaşayan yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç tüm vatandaşların nüfus ve vatandaşlık hizmetlerine ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Bal, “Devletin yanlarında olduğunu ve evlerine kadar gelip bu şekilde hizmet verdiğini görmek değerli vatandaşlarımız tarafından büyük bir mutluluk ve teşekkür ile karşılıyor. İnşallah bundan sonraki süreçte de Allah’ın izni ile çalışmalarımızı büyük bir özveri ve istekle yürütmeye devam edeceğiz” dedi.

 Öte yandan, Edirne Ajans Gazetesi ve Radyo Su İmtiyaz Sahibi Nilay Engin, Şirket Müdürü Necmi Engin ve Genel Koordinatör Koray Ustabaşı, Edirne Valiliği Edirne Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürü Nevin Akmen’e de nezaket ziyaretinde bulunarak, yenilenen ve modern binalarında yaptıkları çalışmalarında başarılar diledi.

Haber: Koray Ustabaşı