ÜSTEV GÖREVİ DEVRETTİ

S.S. Yen Küçük Sanayi Sitesinde 14 yıldır görev yapan Fikret Üstev, önceki gün düzenlenen törenle görevin devretti. Geçtiğimiz hafta sonu Keyif Düğün Salonunda gerçekleşen S.S. Yen Küçük Sanayi Sitesi Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olan Ayhan Çiftçi ve ekibi üyelerin tam desteği ile seçimi kazan taraf olmuştu. 371 kayıtlı üyeden 210 üyenin sandığa gittiği ve 1 oyun geçersiz sayıldığı seçimi 125 oy alan Ayhan Çiftçi ve ekibi kazandı.

Diğer Aday Hayri Küp se 84 oy aldı. S.S. Edirne Yeni Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi’nde Seçimi kazanan Ayhan Çiftçi, Edirne Ticaret ve Sanayi
Odası Ticaret Sicil Müdürü İsmail Eser’den yetki belgesini alıp göreve başladı. Önceki Gün Yen Sanayi Sitesi Yönetim Binasında gerçekleşen devir teslim törenine Yen Başkan Ayhan Çiftçi ve Yönetim kurulu üyeler ile birlikte 14 yıl boyunca görev yaptığı süreçte Sanayi sitesine sayısız hizmetler yapan ve ilklere imza atan Fikret Üstev de katıldı.

Gazetemize açıklama yapan Üstev; “Yen arkadaşlarımıza Allah hayırlı işler ve vücut sağlığı versin. Huzurlarını kimse bozmadan şevkle güzel hizmetler yapmalarını temenni ediyorum. Bu bir yarıştı. Ayhan Çiftçi ve ekibi seçim kazanan taraf oldu. Kendilerini ve yönetimini tebrik ediyorum. Hep beraber güzel hizmetler yapacaklarına inanıyorum.” dedi. Yen Başkan Ayhan Çiftçi de yaptığı açıklamada; “Bayrağı Fikret başkandan teslim aldık. Biz zaten 14 yıldan bu yana hep beraberdik. Bugüne kadar aldığımız tüm kararları beraber aldık. Bundan sonra da aynı şekilde yen arkadaşlarımızla göreve devam edeceğiz.” dedi.
Ardında Yen Başkan Ayhan Çiftçi, 14 yıl boyunca Yen Sanayi Sitesine sayısız hizmetler veren Fikret Üstev’e günün anısına Özel el işçiliği ile yapılmış Çini tabak hediye etti.