TEKİN: TÜRKİYE’NİN ÖNCELİKLİ MESELESİ GEÇİM!

Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı’nda “Geçim İttifakı” konulu basın toplantısı gerçekleştirildi.

Saadet Partisi Edirne İl Binasında düzenlenen basın toplantısında Geçim İttifakı konusuna dikkat çekildi. İlBaşkanı Av. Sinan Tekin vatandaşları, Hayat pahalılığına, adaletsiz gelir dağılımına, üretmeyen ekonomiye, işsizliğe, ağır vergilere hayır diyen herkesi geçim ittifakında buluşmaya davet etti. Başkan Tekin konuşmasında, “Hiçbir vatandaşımız karamsar olmasın. Şafak yakın; dert var, sorun var ama çözüm de var” dedi. Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, Türkiye’nin öncelikli meselesinin geçim olduğunu belirterek hayat pahalılığına hayır diyen herkesi Geçim İttifakı’nda buluşmaya davet etti. Tekin, “Bilindiği gibi yaklaşık bir buçuk yıldır Pandemi ile yatıp, pandemi ile kalkıyoruz! Bu süreç, ekonomiden eğitime hayatımızı her yönü ile olumsuz şekilde etkiledi. ugün her ne kadar birçok farklı gündem ile meşgul edilsek de aslında toplum olarak hepimizin öncelikli gündemi, memleketin asıl meselesi “Geçim Derdi!”dir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı SINAN-TEKIN.jpg

Ancak maalesef ülkemizde konuşulması gerekenler konuşulmuyor!
Memleketin öncelikli meselesi “GEÇİM!”dir.
Bundan dolayı tüm halkımıza sesleniyorum.
İnsanımıza destek olmak, yaşanan geçim sıkıntısına dikkat çekmek, herkesin sesi olmak, sorunlara çözüm üretebilmek için “Geçim İttifakı”nı kurduk.
Tencerelerde dert değil aş pişirebilmek için “Geçim İttifakı”nı kurduk.
Esnafımızla, işçilerimizle, işsizlerimizle, memurlarımızla, işverenlerimizle ülkemizde geçim mücadelesi veren herkesle ittifak yapıyoruz.
Hayat pahalılığına, adaletsiz gelir dağılımına, üretmeyen ekonomiye, işsizliğe, ağır vergilere; “Hayır” diyen herkesle Geçim İttifakı’nda buluşalım!” dedi.
Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, esnafların sorunlarını ve çözümlerini tartışacakları Esnaf Kongresi’ne tüm esnafları davet etti.
Tekin, “Düzenleyeceğimiz esnaf kongreleri, işçi kongreleri, çalıştaylar, esnaf ziyaretleri, meslek örgütleri ile yapacağımız toplantılar ile halkımızın gerçek gündemini yöneticilere duyuracağız.
Kepenkleri kaldırmadan ekonomi kalkınamaz! İndirilen kepenkleri el ele, hep birlikte kaldırmak için, sorunları ve çözümleri konuşmak üzere gerçekleştireceğimiz Esnaf Kongresine tüm esnaflarımızı davet ediyoruz. Esnaf Kongremiz 3 Haziran Perşembe günü saat 15:30’da zoom programı üzerinden çevrimiçi gerçekleştirilecektir. Saadet Partisi Youtube kanalından da yayınlanacak kongreye Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu da katılacaktır.
Hiçbir vatandaşımız karamsar olmasın. Şafak yakın; dert var, sorun var ama çözüm de var!
Saadet Partisi olarak ülkemizin kalkınmasına, borç yükünden kurtulmasına, işsizliğin sona ermesine, refah ve mutluluğa kavuşmamıza katkı verecek her çalışmaya destek olacağız” dedi.