Av. Sinan Tekin; “Seçim İttifakı” değil “GEÇİM İTTİFAKI”

Seçim ittifakı tartışmalarının yaşandığı bir dönemde Saadet Partisinden dikkat çeken çıkış; “Geçim İttifakı”!
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Ülkemizin, insanlarımızın dertleri her geçen gün artarken, ülkemizde asıl konuşulması gerekenler ne yazık ki konuşulmuyor. Milletimizin tenceresi kaynamıyorken derdimiz, seçim değil geçim!” dedi.
Vatandaşın birinci önceliğinin geçim derdi olduğuna vurgu yapan Tekin, “ Saadet Partisi olarak Genel Merkezimiz tüm il ve ilçelerimizde her bir insanımızın geçim mücadelesine destek olmak, onları dinlemek, seslerini duyurmak, çözümler üretmek, tencerelerinde dert değil aş pişirebilmek için seçimden önce “Geçim İttifakı” kurulması kararını vermiştir. Hayat pahalılığına, adaletsiz gelir dağılımına, üretmeyen ekonomiye, işsizliğe, ağır vergilere, “Hayır!” diyen tüm vatandaşlarımızla ‘Geçim İttifakı’nda buluşma kararı aldığımızı tüm kamuoyuna açıklıyorum. Milletimizin tenceresi kaynamıyorken derdimiz, seçim değil geçimdir.” Dedi.


“Geçim İttifakı” kampanyasına internet sitesi üzerinden herkesin ulaşabileceğine değinen Sinan Tekin, “Saadet Partisi tarafından kamuoyuyla paylaşılan ve milyonlarca vatandaşı doğrudan ilgilendiren kampanyaya internet sitesi aracılığıyla ulaşılabilecek. Duyurduğumuz bu kampanyaya , geçimittifaki.com internet adresi üzerinden herkes katılabilecektir.” İfadesinde bulundu.