Türkiye Değişim Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanı atandı.

Türkiye Değişim Hareketi olarak siyasi hayatına başlayan ve Ülkemizin önde gelen Siyasi isimlerinden Sayın Mustafa Sarıgül önderliğinde partileşme kararı alarak siyasi hayatına devem eden ve teşkilatlanma çalışmalarına başlayan Türkiye Değişim Partisi tüm Türkiye’de olduğu gibi Edirne’de de geçtiğimiz günlerde yüksek katılımlı ve yoğun sevgi gösterisine sahne olan bir açılış gerçekleştirdi. Bu bağlamda Edirne teşkilatlanma faaliyetlerine de hız veren Türkiye Değişim Partisi Merkez İlçe Başkanı olarak ilimizin önde gelen eğitimci simalarından Murat Er’in atandığını duyurdu.

Konu ile ilgili bir basın açıklaması yapan Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sayın Tolga Hekimoğlu şöyle dedi;

“ Türkiye Değişim Partisi olarak değişimin başladığı yerlerden en önemlisinin Edirne olması ve Edirne’miz için gereken çalışmaların yapılıp hak ettiği hizmetleri alması adına biz Türkiye Değişim Partisi olarak güçlü bir teşkilat kurmayı ve teşkilatımız eşliğinde tek hedefimiz olan Edirne’ye hizmet ve partimizi iktidara taşımak olarak amaçlarımızı belirledik. Bu amaç doğrultusunda İl teşkilatımıza bağlı merkez ilçe ve diğer ilçe teşkilatlarını kurmak için çalışmalarımıza başladık ve Edirne Merkez İlçe başkanı olarak ta ilimizin eğitim sektöründe önde gelen isimlerinden Murat Er görev alarak Merkez İlçe teşkilatını oluşturacaktır. Şimdiden Partimiz adına ve Edirne’miz adına yapacağı çalışmalar adına kendisine teşekkür edip hayırlı olsun diliyorum” dedi.

Almış olduğu görev üzerine bir basın açıklaması yapan Murat Er ise şunları söyledi;

“ Kamuoyunun da bildiği üzere Edirne’de her hangi bir siyasi kimliğim olmadan önce de yıllardır Edirne’miz için gücümüz yettiğince gerekli gördüğümüz hiçbir çalışmadan kaçınmadık ve katkımız olması adına her türlü fedakârlıkta bulunduk. Bunun karşılığında ise en büyük kazancımız olan insanlarımızın takdir ve desteğini her zaman hissettik. Bundan sonra ise Türkiye Değişim Partisi Merkez İlçe Teşkilatı olarak Edirne’de değişimin başladığı nokta olacağız. Bugün ki basın açıklamam sadece görev ilanı olduğundan siyasi konulara çok değinmeyeceğim ancak önümüzde ki günlerde ilimiz ile ilgili önemli çalışmalar ve açıklamalar ile siz değerli basın mensubu arkadaşlarımız ile birlikte olacağız. Edirne’mizin hizmet alma noktasında ki makûs kaderinin değişmesi Türkiye Değişim Partisi ile gerçekleşecektir.”