ESNAFA VE HALKA MASKE VE KOLONYA

Kırmızı renk ile Yüksek Riskli İller kategorisinde bulunan Edirne’de, Edirne Belediyesi tarafından vatandaşlara ve esnafa maske, kolonya ve yaklaşan Ramazan Ayı nedeniyle imsakiye dağıtımı gerçekleştirildi.

Kırmızı renk ile Yüksek Riskli İller kategorisinde bulunan Edirne’de, kısıtlamalar devam ediyor. Edirne Belediyesi sık sık sosyal medya hesaplarından maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyulması konusunda duyurular yaparken, 2020 yılının Mart ayından bu yana kent genelinde sürdürdüğü dezenfekte çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor.


 
Edirne Belediyesi son olarak da esnafa ve vatandaşlara maske, kolonya ve Ramazan ayı nedeniyle imsakiye dağıtımı gerçekleştirdi.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Edirne’miz Çok Yüksek Riskli İller arasında. Sağlıklı güzel günlere kavuşmak ise bizim elimizde. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami derecede uymaları temennisiyle esnafımıza ve vatandaşlarımıza maske, kolonya ve Ramazan Ayı nedeniyle imsakiye dağıtımı gerçekleştirdik” dedi.