Fevzi Pekcanlı: “Malum medyayı kullanan organizasyon tekrar harekete geçti.”

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı yaptığı açıklamada; “Edirne belediye başkanımız Recep Gürkan’a 2019 yerel seçimlerinde kurulmak istenen tezgah, kullanılan insanlar ve bunun yaygarasını yapan malum medyayı kullanan organizasyon tekrar harekete geçti.

Özellikle 15 Temmuz gecesi yaşananlar ile ilgili görülen davada belediye başkanımıza verilen ceza başkanımızın ne görev yapmasına engel ne de siyasi yaşamına engel olmayınca, şu an devam eden başka bir davadan ceza almasını sağlamak için malum medya, yurt dışında kaçak yaşayan malum şahsı kullanarak yeni bir organizasyonla akılları sıra belediye başkanımıza ve partimize saldırmaya çalışıyor.

Bizler Cumhuriyet Halk Partisi mensupları olarak dünde, bugünde, yarında belediye başkanımızın yanında olacağız…

Parti içinde görev alamadıkları için bu hain organizasyona destek vermeye çalışan Chp sayesinde bir yerlere seçilmiş daha sonra becerisizlikleri sayesinde kimsenin desteğini alamayan sözde partililere de şunu da söylemek istiyorum bunlar gibi sahtekarlara pirim vererek bir asırlık partinize zarar veriyorsunuz, inanın hepinizi biz iyi tanıyoruz, çapınızı iyi biliyoruz. Buradan sizlere de İl Başkanı olarak son uyarım partinize ve belediye başkanımıza zarar vermeye çalışmaktan vazgeçin.

Son süreçte yaşananlarla ilgili belediye başkanımız Recep Gürkan ile birlikte bir basın toplantısı düzenleyip tüm kamuoyunun merak ettiği herşeyi anlatacağız…”dedi.