DEVA’NIN MUHTAR ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

DEVA Partisi Edirne İl Başkanlığı tarafından yapılan saha ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor. Halkın nabzını tutmayı ve vatandaşların yaşadığı sorunları öğrenip, bunlarla ilgili raporlarını her hafta Genel Merkeze bildiren ve bu konuların çözümü için politikalar üreten DEVA Partisi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bu çalışmalar kapsamında DEVA Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanı Gürkan Kılıçcıgil, İl Teşkilat İşleri Başkanı Egemen Aydın ve İl Kadın Politikaları Başkanı Ayşe Dülger’den oluşan heyet merkez Fatih Mahallesi Bilal Ürer ve Kocasinan Mahallesi Muhtarı Rahmi Kızmaz’ı ziyaret etti. Edirne’nin büyük nüfuslu mahalleleri arasında bulunan bu iki mahalledeki sorunları muhtarlarından dinleyen heyet yerinde tespitlerde bulundu.

DEVA Partisi Edirne İl Başkanlığından yapılan açıklamada, saha çalışmalarına hız kesmeden devam edileceği, sorunları yerinde dinleyip raporlayacaklarını ve iktidara geldiklerinde bu sorunları çözmek için hazır halde olmak istediklerini belirttiler. Aynı zamanda oldukça misafirperver şekilde ağırlandıkları için iki mahalle muhtarına da teşekkürlerini ilettiler.