20 YILLIK EFSANE BAŞKAN GÖREVİ DEVRETTİ

Saadet Partisi Edirne  İl Başkanlığı görevini   Partinin kuruluş yılı olan 20 Temmuz 2001 yılından bu yana  başarılı bir şekilde yürüten  Ali Erhan Demir Kıran’ın yerine Av. Sinan Tekin atandı.  Tekin yaptığı açıklamada:  “Benden önce bu vazifeyi ifa eden, hakkıyla, layıkıyla ve fedakarca yapan muhterem Eski İl Başkanımız Ali Erhan Demirkıran beye  de çok teşekkür etmek istiyorum. Yaptığı kıymetli çalışmalarından dolayı da takdirlerimi ifade etmek istiyorum.  Ali Başkanımızdan devraldığımız bayrağı inşallah daha da ileriye taşımak için ekip halinde ve bütün gücümüzle inşallah gayret sar edeceğiz.  YARIM ASIRLIK MİLLİ GÖRÜŞ MÜCADELESİ AYNI HEYECANLA ARTARAK DEVAM EDECEK” dedi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı saadet-partisi-sinan-tekin-ali-erhan-demirkiran-mustafa-irisi-1.jpg

Saadet Partisi Edirne İl Binasında düzenlenen Devir teslim törenine Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, Yeni İl Başkanı Av. Sinan Tekin, Önceki  dönem İl Başkanı Ali Demirkıran, Saadet Partisi Edirne İl Başkan Yardımcısı Selim Kaya, Parti yöneticileri ile birlikte basın mensupları katıldı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı saadet-partisi-sinan-tekin-ali-erhan-demirkiran-mustafa-iris-176.jpg

Burada bir konuşma yapan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş; “Genel Merkezimiz tarafından yeni bir düzenlemeye gidildi. Av. Sinan Tekin kardeşimiz İl Başkanlığına atandı. Daha sonrada Kongreleri yapılacak. Ben buradan şu ana kadar unutulmaz hizmetleri olan değerli kardeşim Ali Demirkıran’a  hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.” Dedi.

“20 SENELİK EFSANE İL BAŞKANI  BAYRAĞI DEVRETTİ.”

Eski Başkan Ali Demirkıran da yaptığı açıklamada; “ 20 Temmuz 2001 tarihinde Saadet Partimiz kuruldu. Bu tarihten bu yana İl Başkanlığı görevini yürütmeye gayret gösteriyorum. Siyaset bir takım oyunudur. Tüm Teşkilatlarımızla birlikte bugüne kadar Edirne’de hep iyi şeyler yapmaya gayret ettik. 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı saadet-partisi-sinan-tekin-ali-erhan-demirkiran-mustafa-irisi-14.jpg

Siyasette her zaman belli zamanlarda görev değişikliği olması gerektiğini bizlerde söylüyoruz. Bunun belli bir yaşa gelindiğinde olması gerekmiyor.  Yeni yeni kardeşlerimizin bu görevi yürütmesi teşkilatımızın bir zenginliği olacaktır.  Sinan Kardeşimiz bizimle birlikte Milletvekilliği adaylığı yaptı, Belediye Başkan Adayımız oldu. İl Yönetim Kurulu üyemiz olarak güzel çalışmalara imza attılar. Aynı zamanda şu anda da kendisi Genel İdare Kurulu Üyemizdir.  Böyle bir devir teslim yapıp, inşallah daha güzel adımlar atalım şeklinde karar verdik.  Hakkımızda hayırlı olmasını temenni ediyorum. Siz Değerli Basın mensuplarımıza da teşekkür ediyorum. Bu süreçte bize büyük destek verdiniz.” dedi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı saadet-partisi-sinan-tekin-ali-erhan-demirkiran-mustafa-irisi-18.jpg

“YARIM ASIRLIK MİLLİ GÖRÜŞ MÜCADELESİ AYNI HEYECANLA ARTARAK DEVAM EDECEK”

Daha sonra Konuşan Yeni İl Başkanı Av. Sinan Tekin; “Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun teveccühü ve tensipleri ile Saadet Partisi Edirne İl Başkanı olarak görevi ben devraldım. Benden önce bu vazifeyi ifa eden, hakkıyla, layıkıyla ve fedakarca yapan muhterem Eski İl Başkanımız Ali Erhan Demirkıran beye  de çok teşekkür etmek istiyorum. Yaptığı kıymetli çalışmalarından dolayı da takdirlerimi ifade etmek istiyorum.

 Ali Başkanımızdan devraldığımız bayrağı inşallah daha da ileriye taşımak için ekip halinde ve bütün gücümüzle inşallah gayret sar edeceğiz.  Yarım asırlık milli görüş mücadelesinde pek çok arkadaşımız bu vazifeyi ifa etti. Biz de aynı yolda ekip olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.”dedi.

Yeni İl Başkanı Av. Sinan Tekin’e görevini tevdi eden Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş ardından, Eski Başkan Ali Erhan Demirkıran’a bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Teşekkür Plaketi takdim etti.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı saadet-partisi-sinan-tekin-ali-erhan-demirkiran-mustafa-iris-186.jpg

Edirne Ajans Medya Grubu olarak, 20 yıldır Milli Görüş mücadelesi bayrağını büyük bir heyecanla taşıyan eski Başkan değerli ağbimiz Ali Erhan Demirkıran’a, Edirne Siyasetine verdiği emeklerden dolayı teşekkür eder, Yeni Başkan Av. Sinan Tekin’e de İl Başkanlığı görevinde başarılar dileriz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı saadet-partisi-sinan-tekin-ali-erhan-demirkiran-mustafa-irisi-31.jpg